אנו ב-pickabox מבינים ששמירה על פרטיות וקניה בטוחה הינם מרכיבים חשובים ביותר עבור מבקרי האתר. אודות לכך אנו מפעילים מנגנוני הגנה מתקדמים ומדיניות אבטחת מידע אישי ברורה, בכדי להגן על לקוחות pickabox. המחויבות שלנו הינה להגנה על פרטי הלקוח ולשמירה על פרטיותו והכל בכדי להבטיח חווית קניה נעימה ובטוחה.

אבטחת מידע אישי

מתוך מחויבות לסודיות והגנה על פרטי הלקוח אנו מתחייבים להגן על פרטייך האישיים בעזרת מנגנוני ההגנה המתקדמים שלנו. אנו מתחייבים לא לבצע שום שימוש בפרטי הלקוח מלבד השימוש הדרוש עבור ביצוע ההזמנה.

קנייה בטוחה

אנו ב-pickabox מפעילים מספר מערכות הגנה מתקדמות בכדי להגן על הפרטים האישיים של לקוחותינו כולל אבטחת פרטי אמצעי התשלום:

1. האתר שלנו מאוחסן בחוות השרתים הישראלית של חברת MYHOST עם מערכת אבטחה מתקדמת ביותר שהוכיחה את עצמה לא פעם כמערכת שרתי אחסון אתרים הבטוחה והטובה ביותר בישראל.

2. אתר pickabox פועל על בסיס קוד אבטחה והצפנה SSL  הנחשב למערכת קידוד המתקדמת ביותר עבור הצפנת פרטי אמצעי תשלום בקנייה מקוונת. הצפנת מידע בעת תהליך התשלום מוודא ששום גורם חיצוני לא יחשוף את פרטי אמצעי התשלום, תהליך זה גם מוודא שפרטי התשלום נמחקים מיד לאחר הרכישה עבור ההגנה המרבית שלכם. מלבד זאת, קוד ההצפנה שבו נעשה שימוש באתר כולל אבטחת 256 ביט עבור רמה מקסימלית של אבטחת מידע.

שמירה על סודיות

pickabox מתחייבים לשמירה על הסודיות של פרטי הקנייה שלך, אף בפירוט חיוב האשראי שלכם. לשם כך, פרטי חיוב האשראי עבור קנייתכם לא יופיעו כרכישה שבוצעה באתר “pickabox” אלא רכישה שבוצעה עבור. כל זאת, בכדי להגן על הסודיות של הרכישה שלכם.
pickabox מחויבים לשמירה על סודיות ולהגנה על פרטיכם ועומדים כאן לשירותכם, במקרה ויש לכם כל שאלה או בקשה נוספת. pickabox